Доставка

Доставка замовлень

Всі замовлення відправляємо у відділення, що вказане клієнтом (або за вказаною адресою) службою доставки «Нова Пошта». При наявності товару на складі – термін доставки 5 робочих днів. За попереднім замовленням – протягом 14 робочих днів. При умові оформлення замовлення на товар, що знаходиться під поміткою «Скоро в наявності» термін доставки може відрізнятись від вказаних.

Як отримати товар?

Для отримання замовлення необхідний номер експрес-накладної. Він буде висланий в sms-повідомленні або в вайбер на номер, який вказав клієнт при оформленні покупки. Відстежити статус посилки можна двома способами: через спеціальний додаток для мобільних телефонів «Нова Пошта» або безпосередньо на офіційному сайті служби доставки.

Кур'єрська адресна доставка

Адресну доставку здійснюють кур'єри «Нової Пошти» згідно з умовами цієї служби доставки. Уточніть чи можлива доставка до вашого міста або населений пункт на офіційному сайті «Нової Пошти». Вартість кур'єрської поставки залежить від кінцевого пункту призначення, дізнайтеся більше у вашого менеджера.

Великогабаритні замовлення вагою понад 100 кг доставляються тільки до під'їзду. Підйом габаритних вантажів оплачується за окремим тарифом. На вартість підйому на поверх впливають габарити посилки, наявність і робочий стан ліфта, інші особливості доставки. Кінцеву вартість доставки можна буде дізнатися після оформлення замовлення у Персонального менеджера 104.ua. Дату та час доставки можна буде узгодити безпосередньо з вашим кур'єром.

Самовивіз з відділення «Нова пошта»

Якщо клієнт зацікавлений у самовивозі замовлення з пункту доставки «Нова Пошта», цей момент потрібно вказати при оформленні замовлення. Для отримання замовлення потрібно мати встановлений додаток «Нова Пошта» на мобільному телефоні або надати документи, що підтверджують особу замовника. Пам’ятайте, що робочий стан товару треба перевірити в пункті отримання. Зробити свій вибір, оформити замовлення ви завжди можете на нашому сайті market.104.ua або зателефонувавши за безкоштовним номером 0-800 304-104.